Tachtig asielzoekers nu al opgevangen in AZC Baexem

01 dec 2015, 14:54Nieuws
img 8162
John Hölsgens
BAEXEM - Sinds kort verblijven er tachtig extra vluchtelingen in het AZC in Baexem. Daarmee komt het totaal op ruim 500, terwijl er officieel ruimte is voor maximaal 475 mensen.
Er lag weliswaar al een uitbreiding naar 600 plaatsen in de planning, maar de grote verbouwing die daarvoor nodig is neemt nog zeker twee jaar in beslag.
Noodwoningen
Hoe de extra opvangruimte is gecreëerd kon de gemeente niet aangeven, maar de brandweer heeft alles gecontroleerd en de opvang goed bevonden, zo meldt Dagblad De Limburger vandaag. Recentelijk gaf de gemeente toestemming voor het tijdelijk plaatsen van noodwoningen op het terrein van het AZC, speciaal voor asielzoekers met een verblijfsstatus. Die houden momenteel nog plaatsen bezet, omdat er geen reguliere woningen beschikbaar zijn.
loading

Loading articles...

Loading