Vierde deelname team Saame Sjterk aan Alpe d'HuZes

28 apr 2015, 22:21Nieuws
201542822544
Pixabay-Goemedien (CC0-Public Domain)
LEUDAL - Na een jaar van afwezigheid neemt het team Saame Sjterk op 4 juni voor de vierde keer deel aan de Alpe d'HuZes.
Na een ingrijpende confrontatie met kanker en tijdens zijn herstelperiode van deze ziekte, heeft Ruud Vissers uit Horn in 2011 - samen met Sander Derikx uit diezelfde Leudalkern - voor het eerst deelgenomen.


Acties
Dit jaar zullen zij, samen met dorpsgenoten Jordi Vissers en Sianne Vissers en Jolle Thommassen uit Neer, als team Saame Sjterk meedoen. Ook dit jaar worden ze gesteund door hun trouwe supporters Marjan, Carolien en Corina. Via diverse acties proberen zij zoveel mogelijk geld bij elkaar te krijgen voor het goede doel. Hun volgende actie houden zij tijdens het jubileumfeest van voetbalvereniging RKSVN in Neer, op zaterdag 23 mei.
Meer informatie
Meer informatie, ook voor sponsoren, is te vinden op www.opgevenisgeenoptie.nl . Voor meer vragen: 06-15.95.29.37.
Bron: 3ML
loading

Loading articles...

Loading