HEYTHUYSEN - De Limburg-tour van het toneelstuk ‘De gelukkigste dag’ bracht Johnny de Mol, zijn tegenspeelster Johanna ter Steege en de volledige cast and crew voor een verblijf bij Buitengoed de Gaard in Heythuysen.
Johnny was geïnspireerd door zijn moeder Willeke Alberti, die het Rett syndroom al jaren geleden in haar hart sloot én zijn beste vriendin Angela Schijf, die beiden met een boomplant voor Rett voorgingen.
Magnolia
Het bomenbos van Buitengoed de Gaard werd door De Mol met toewijding uitgebreid. Op donderdag plantte hij daarom met veel liefde en aandacht de Rett-e-ke-tet magnolia en droeg deze op aan Rett-jongedame Menina Versteeg en de NRSV. Meer informatie over Rett-Syndroom is te vinden op
www.rett.nl .