LEUDAL - Agrariërs en andere bewoners van het buitengebied van de gemeente Leudal worden uitgenodigd om maandagavond 23 maart naar een bijeenkomst in het gemeentehuis in Heythuysen te komen. Thema is de aanpak van criminaliteit in het buitengebied.
Bij deze bijeenkomst zullen een aantal gastsprekers zijn: de burgemeester, de wijkagent en vertegenwoordigers van team ondermijning en Meld Misdaad Anoniem.
Drugsafval en diefstal
De gemeenten Leudal en Nederweert gaan samen de criminaliteit in het buitengebied aanpakken. Lees meer daarover
hier . De laatste jaren zien zien de gemeenten een aantal ongewenste ontwikkelingen in het buitengebied. Criminelen dumpen er regelmatig hun drugsafval of stelen diesel, koper of machines uit schuren.
Meldingsbereidheid
De gemeenten, de politie en de LLTB hebben een campagne gestart om de aanpak van die criminaliteit te versterken. De campagne richt zich vooral op bewoners en gebruikers van het buitengebied en heeft tot doel om de meldingsbereidheid van verdachte zaken te vergroten. Ook andere geïnteresseerden zijn overigens van harte welkom. De bijeenkomst start om 19.30 uur.