Nieuwjaarsconcert Percussiegroep en Fanfare Concordia Leveroy

02 jan , 14:24 Cultuur
Leveroy2

LEVEROY - Op zondag 4 januari geven de Percussiegroep en Fanfare Concordia een Nieuwjaarsconcert in gemeenschapshuis Pestoeërskoel.

Het concert begint om 15.00 uur. De percussiegroep zal een aantal werken ten gehore brengen als voorproefje op hun Theaterconcert op 8 maart in het Panningse DOK6, terwijl de fanfare een gevarieerd en lekker in het gehoor liggend programma brengt. De toegang is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt zeer op prijs gesteld.

The Hunt
De Percussiegroep staat onder leiding van Guido Pouwels en zij spelen onder meer The Hunt van Etienne Houben, waarmee ze in 2023 Nederlands Kampioen werden op het ONSK. Maar ook Now you see me van Brian Tyler en het spectaculaire, voor slagwerkensemble gearrangeerde, Essentielles van Ibrahim Malouf staat op het programma met Isa Corsten als soliste op de bugel.
(Tekst gaat onder de foto verder)

IMG_3694

Mexican Trumpets
Fanfare Concordia staat onder leiding van Bart Partouns. Zij brengen een toegankelijk programma met muziek uit The Wizard of Oz, Mexican Trumpets en ook de Radetzkymars mag natuurlijk ook niet ontbreken. Daarnaast zal Tess Kurstjens soleren op bugel in A little star went out, een werk dat de fanfare speciaal uitvoert voor Har van de Broek, Peter Knapen en Tjeu Kwaspen, drie leden die de vereniging het afgelopen jaar ontvielen.