Gé Titulaer op Jazz in de Tuin in Grathem

25 mei 2015, 14:07Cultuur
music 647921 1920
Pixabay - Designatic (CC0 - Public Domain)
GRATHEM - Jazz in de Tuin, hèt jaarlijkse jazzevenement in Leudal, heeft met Gé Titulaer een topact vastgelegd. De muzikale duizendpoot uit Venlo, Edisonwinnaar en internationaal gerenommeerde vocalist, komt zondag 7 juni naar kasteel Groot Buggenum in Grathem en zal muzikaal ondersteund worden door andere topmusici.
De band waarmee Titulaer optreedt bestaat uit Arthur Lijten (drums), een veel gevraagde sessie- en concertpianist met uitgebreide stijlopvatting en Justin van Uum (contra- en elektrische bas), vorig jaar nog winnaar van de Euro-Jazzprijs.
Gelauwerd
Verder is er Ruud Jacobs (piano en toetsen), in 2010 onderscheiden met de ‘Glenn Corneille Award’ als meest talentvolle jonge pianist in Limburg. Helen Nillessen is een nog jonge zangeres met een dijk van een stem, ook thuis in het blues- en soul repertoire. Gé Titulaer treedt met zijn gelauwerde combo op van 14.00 uur tot 17.00 uur.
Proeven
Traditiegetrouw zijn tuin en kasteel deze eerste zondag in juni dè plek voor zowel de pure liefhebber van jazzmuziek, als voor iedereen die eens wil proeven van het genre. De kassa is geopend vanaf 13.00 uur en de entree bedraagt 10 euro per persoon. Kaarten zijn in de voorverkoop voor 8 euro verkrijgbaar via Herenhof 4 in Baexem (telefoon: 0475-45.32.53) of Antoniusstraat 13 (telefoon: 0475-45.14.96).
Kasteel
Elke bezoeker kan bovendien een kijkje nemen in het pittoreske kasteel, nog voorzien van de originele inrichting van de laatste bewoner professor Helmut Hentrich. Met ‘Jazz in de Tuin’ zorgt de organiserende Stichting Kunst en Cultuur Leudal weer voor een aansprekende muzikale happening, die garant staat voor een onderhoudende en gevarieerde zondagmiddag op één van de mooiste locaties in Leudal.
loading

Loading articles...

Loading