Edward Linskens, Tijani Babangida en Bryan Linssen te gast in Buggenum

04 feb , 17:00 Sport
psv eindhoven 1987 88 european cup semi final santiago bernabeu madrid
Wikipedia - Spaarnestad Photo (en) - Nationaal Archief Fotocollectie Anefo (CC BY-SA 3.0 nl)
Aanvoerder Eric Gerets (links) en Ronald Koeman (rechts) juichen met Edward Linskens om zijn historische treffer.

BUGGENUM - Voetballiefhebbers opgelet! Op dinsdag 18 februari wordt Home of Heroes in Buggenum omgetoverd tot het toneel van een onvergetelijke voetbaltalkshow.

Onder leiding van Maurice Graef, de topscorer aller tijden van VVV, nemen drie voetbaliconen plaats aan tafel om hun mooiste verhalen en ervaringen te delen.

Cup met de grote oren
Het is een line-up om van te smullen. Tijani Babangida blikt terug op zijn succesvolle Ajax-periode en zijn samenwerking met Louis van Gaal. Bryan Linssen is net terug uit Japan en klaar om de mooiste Feyenoord verhalen te delen. En dan nog Edward Linskens, die het publiek meeneemt naar zijn legendarische doelpunt tegen Real Madrid op 6 april 1988, in de halve finale van de Europacup 1. In zijn Europese debuutwedstrijd voor PSV verschalkte hij als 19-jarige de geroutineerde doelman Buyo door de bal volkomen verkeerd te raken. Het betekende uiteindelijk plaatsing voor de finale in Stuttgart tegen Benfica. De PSV'er uit Venray stond ook in die wedstrijd in de basis en won de cup met grote oren op 25 mei 1988.

Tickets
Aanvang van de show is om 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur). Home of Heroes is gelegen aan de Dorpsstraat 60 in Buggenum. Tickets kosten 17,50 euro per persoon. Reserveren via [email protected] (let op: slechts 100 plekken beschikbaar!)