Jeugdhulp in Leudal vaker nodig dan gemiddeld

30 apr 2019, 11:46Nieuws
girl 1848477 1920
Pixabay - nastya_gepp (CC0-Public Domain)
LEUDAL - Leudal kampt met hoge cijfers op het gebied van jeugdhulp. Onze gemeente zit, samen met gemeenten als Roermond, Sittard-Geleen, Maastricht, Roerdalen en Echt-Susteren in een categorie waar tussen de 14 en 16 procent van de jongeren hulp krijgt.
Alleen Heerlen (20 procent), Landgraaf en Kerkrade (ruim 16 procent) 'scoren' nog hoger. Dat blijkt allemaal uit voorlopige cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek
Gemiddelde
Het gemiddelde in Midden- en Zuid-Limburg is ruim 12,5 procent. Het gaat daarbij om zorg aan jongeren en hun ouders in geval van psychische, psychosociale en of gedragsproblemen, een verstandelijke beperking of opvoedingsproblemen. In de meeste andere provincies krijgt minder dan 7 procent van de jongeren jeugdhulp.
loading

Loading articles...

Loading