Open dag in de ecologische Samentuin

22 apr , 12:10Cultuur
afbeelding VELT plantenmarkt
BCL
HAELEN - Ontdek duurzaam tuinieren en koken, op 3 mei tijdens de Open dag in de ecologische Samentuin.
Iedereen die geïnteresseerd is in duurzaamheid, gezondheid, ecologisch tuinieren en koken, kan zich laten inspireren tijdens deze gezellige dag vol groene ideeën, smakelijke tips en praktische kennis.
Programma
Wat kun je verwachten? Allereerst een BIO Plantenmarkt met groente-, kruiden- en fruitplantjes voor je (moes)tuin en diverse sierplanten. Verder is er een tweedehandsboekenmarkt met lectuur over ecologisch leven, koken, tuinieren, flora en fauna en betaalbare en duurzaamheid. Tenslotte zijn er nog rondleidingen door de Samentuin. Vrijwilligers geven graag uitleg en laten je kennismaken met ecologisch tuinieren in de praktijk. Bij de boeken- en infostand van VELT leer je meer over het aanbod van deze organisatie.
Praktisch
Let op: pinnen is niet mogelijk. Betaal contant en liefst gepast. Bij slecht weer worden de activiteiten naar binnen verplaatst. De Open dag duurt van 11.00 uur tot 15.00 uur. Locatie: Bezoekerscentrum Leudal aan de Roggelseweg 58 in Haelen.
loading

Loading