Ontdek een prachtige miniatuurwereld met de microscoop

15 mei , 14:46Cultuur
publicdomainpictures-people-219985_1920
Pixabay - CC0 Public Domain
HAELEN - De Macrofaunagroep, onderdeel van Groen Hart Leudal, organiseeert op dinsdag 26 mei vanaf 19.30 uur een workshop met microscopen.
Deze bijeenkomst laat je vooral ‘proeven’ aan hoe de kwaliteit van water bepaald kan worden.
Leven
Waar leven de kikkers, salamanders de beekprik en de forel van? Of vogels als ijsvogel en reiger? En uiteindelijk: wat krijgen  wijzelf misschien wel binnen? Door gebruik te maken van de aanwezige microscopen wordt een prachtig geschapen miniatuurwereld levensgroot. 
Leer
Je krijgt uitleg over de aanwezige microscopen, leert wat je nodig hebt om te onderzoeken op kwaliteit en hoe je zelf een preparaat maakt voor de microscoop. Er zijn een aantal monsters genomen uit de poel achter het Bezoekerscentrum en uiteindelijk ga je dus zelf aan de slag met de microscoop.
Aanmelden
Aanmelden voor deelname is verplicht via deze website. De kosten bedragen 5 euro per persoon. Locatie is het Bezoekerscentrum Leudal aan de Roggelseweg 58 in Haelen.
loading

Loading articles...

Loading