HEYTHUYSEN/MAASBRACHT/NEDERWEERT - Zondag 11 mei is het weer Moederdag! Hayke Wijen Optiek zet graag alle moeders in het zonnetje, daarom zijn ze daar op zoek naar de allermooiste Moederdaggedichtjes.
Degene die het mooiste gedichtje weet te schrijven, wint een zonnebril voor zijn of haar moeder ter waarde vam 159 euro!
Meedoen
Alle drie de winkels hebben een zonnebril te vergeven dus stuur vรณรณr zaterdag 10 mei jouw gedichtje naar ๐ข๐ง๐๐จ@๐ก๐๐ฒ๐ค๐๐ฐ๐ข๐ฃ๐๐ง๐จ๐ฉ๐ญ๐ข๐๐ค.๐ง๐ฅ om in Maasbracht mee te doen, naar ๐ง๐๐๐๐ซ๐ฐ๐๐๐ซ๐ญ@๐ก๐๐ฒ๐ค๐๐ฐ๐ข๐ฃ๐๐ง๐จ๐ฉ๐ญ๐ข๐๐ค.๐ง๐ฅ voor Nederweert en naar ๐ก๐๐ฒ๐ญ๐ก๐ฎ๐ฒ๐ฌ๐๐ง@๐ก๐๐ฒ๐ค๐๐ฐ๐ข๐ฃ๐๐ง๐จ๐ฉ๐ญ๐ข๐๐ค.๐ง๐ฅ om mee te dingen in Heythuysen. Je kunt je poรซtische uiting natuurlijk ook persoonlijk overhandigen in een van de winkels. Deelname is echter wel maar in รฉรฉn winkel toegestaan! De winnaar wordt zaterdag 10 mei bekend gemaakt.