Kickboksen en vechtsport voor jong en oud bij Gradus Gym

16 apr , 11:05 Advertorial
img 20241027 wa0005

ROGGEL - Gradus Gym begon in april 2023 in de gymzaal van Haelen, waar toen nog twee keer per week getraind werd. In november 2024 werd gestart op een eigen locatie in Roggel.

Inmiddels vele leden rijker is het lesprogramma uitgebreid naar drie keer per week kickboksen voor de jeugd en volwassenen. Op dinsdagen is er les voor de ladies only en op zondagen is er een warrior workout.

Prijzen
Gradus Gym doet mee aan verschillende kickboksgala’s in binnen- en buitenland en heeft al verschillende prijzen in de wacht gesleept. Er wordt daarnaast hard gewerkt om meer bekendheid te krijgen in de gemeente Leudal. In de gym staat respect voor elkaar op de eerste plaats. Doel is dat leden met elkaar en van elkaar kunnen leren. De lessen zijn geschikt voor beginners, gevorderden, mensen die aan hun conditie willen werken of weerbaarder willen worden. Bovendien zijn de trainingen geschikt voor dames en heren die een stapje verder willen gaan en wedstrijden willen vechten.

Trainers
De trainingen worden verzorgd door een vijftal trainers, die de nodige ervaring hebben in kickboksen of andere (vecht)sporten. De kickbokstrainingen worden voornamelijk verzorgd door Gradus en Michel, de ladies only dagen zijn in handen van Angel. Gerrie en Jerry begeleiden de warrior workout.

Dus heb je zin om lekker te sporten in een vriendelijke en sportieve omgeving waar iedereen welkom is, neem dan eens een kijkje op de nieuwe website of kom gezellig een keer meetrainen.